خدمات ترجمه

خدمات ترجمه شامل : ترجمه فوری , ترجمه تخصصی , ترجمه شفاهی

خدمات ترجمه

خدمات ترجمه شامل : ترجمه فوری , ترجمه تخصصی , ترجمه شفاهی

خدمات ترجمه در تمامی دارالترجمه در این وبلاگ معرفی خواهد شد
این خدمات شامل ترجمه فوری , ترجمه تخصصی , ترجمه شفاهی

  • ۱
  • ۰

خدمات ترجمه روسی در ایران

ترجمه روسی در ایران

خدمات ترجمه روسی نسبت به سایر زبان ها مانند ترجمه انگلیسی از اهمیت فوق العاده ای در کشور ایران برخوردار است , زیرا از یک طرف ارتباط دوستانه و تنگاتنگ روسیه و از طرف دیگر مبادلات تجاری و اقتصادی با این کشور باعث شده میزان تقاضای زبان روسی به سایر زبان ها بیشتر شود .

تضمین کیفیت ترجمه روسی

براورده شدن نیاز و انتظارات مشتریان از کیفیت ترجمه روسی  در دارالترجمه روسی ما روند تضمین را دو چندان میکند .اشتباهات املایی به صورت جزئی و کلی در ترجمه های خاص به هیج وجه قابل قبول نبوده و عدم تناقظات از خطاهای موجود در سبک نوشتاری مترجمین روسی نباید عینیت پیدا کند .

عیب و نقص در ترجمه زبان روسی را هیچ کسی تحمل نمیکند لذا خدمات ترجمه علمی پارسیس با بیش از 15 سال سابقه توانسته است رفته رفته به مهارت خود و تجربه خود در زبان روسی بیافزاید .

چرا به خدمات ترجمه علمی نیاز دارید؟

اشتیاق به یادگیری بیشتر باعث شده بسیاری از افراد  چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور برای ادامه تحصیل و اخذ بورسیه تحصیلی در  راه تبدیل شدن به یک دانشجوی بین المللی قدم بردارند .

به طور موثر دانشجویانی که اقدام به تحصیل و اقامت در کشور های مختلف میکنند نیاز دارند تا مقلات خود را و یا مدارک خود را از زبان مبدا به زبان مقصد ترجمه کنند .

برای مثال اگر بخواهند در دانشگاه های معتبر استانبولی پذیرش شوند نیاز به ترجمه رسمی دارند آن هم به زبان ترکی استانبولی .

ترجمه رسمی مدارک به زبان ترکی استانبولی در ایران توسط مترجم رسمی ترکی انجام شده و تاییدات گرفته خواهد شد تا در کشور مورد نظر این اقدامات انجام گیرد .

در مورد ادامه تحصیل تنها ترجمه رسمی مصور نیست بلکه ترجمه مقاله روسی  نیز در حوزهع مقالات isi  و یا ژورنال در دارالترجمه رسمی پارسیس به بهترین شکل انجام میگردد . البته در در دفتر ترجمه خود تنها مقالات ترکی را ترجمه نمیکنیم ما یک خدمات کلی از همه زبان ها ارائه میدهیم لذا اگر علاقه مند هستید تا با خدمات متنوع ما آشنا شوید بر روی لینک زیر کلیک کنید

ترجمه مقاله

 

جرا دارالترجمه روسی پارسیس

ما در بین سایر دارالترجمه این افتخار را داریم که تا به حال بیش از 700 مدرک را از فارسی به روسی ترجمه کردیم این یعنی یک رتبه واقعی و خالصانه که به مشتریان خود ارائه دادیم بیش از 90 درصد از ترجمه های ما تخصصی و رسمی بوده و تنها 10 درصد از ان ترجمه های معمولی بوده است .

ارائه ترجمه های علمی , ترجمه های بومی و تخصصی سنگ بنای اصلی کار ما است لذا اندیشه و استدلال ما از مجموع ترجمه های انجام شده گزارشی واقعی را برای کاربران در سایت دارالترجمه رسمی پارسیس ارائه خواهد داشت .

خدمات ترجمه شفاهی

امروزه بسیاری از شرکت ها و سازمان های بزرگ و کوچک به دنبال عقد قرارداد ها  و ارتباط چهره به چهره نیاز به خدمات ترجمه شفاهی روسی دارند لذا برای از استفاده از مترجمین که اقدام به تفسیر همزمان و متوالی میکنند ما میتوانیم به نحو احسن این خدمات را توسط مترجمین نخبه زبان مادری ارائه دهیم